Horror na plaży. Natrafiono na głowę i dwa nagie ciała po dekapitacji

Zwłoki odkryto na plaży w okolicy miejscowości Rayong (fot. Jonas Gratzer/LightRocket via Getty Images)

Makabrycznych odkryć dokonano w okolicy kurortu Pattaya na tajlandzkim wybrzeżu. Na plaży znaleziono ciała dwóch mężczyzn po dekapitacji. Kolejny horror przeżył rybak, który wyłowił głowę kobiety – informuje w sobotę portal dailymail.co.uk, cytując lokalne media.

Mord na skandynawskich turystkach. Sprawcami „samotne wilki”

Czterej mężczyźni, podejrzani o zabójstwo dwóch turystek ze Skandynawii, działali z własnej inicjatywy – oświadczył rzecznik marokańskich służb...

zobacz więcej

Dwa nagie ciała odkryto na plaży w okolicy miejscowości Rayong, oddalonej około 40 kilometrów od słynnej Pattaya Beach. Najpierw natrafiono na jedno ciało w stanie rozkładu, noszące ślady ran kłutych w okolicy szyi.

Mężczyzna, który zginął co najmniej przed tygodniem, miał w okolicy nadgarstka trzy tatuaże z angielskimi napisami. Nieczytelnymi, ponieważ – jak podano – zwłoki były pozbawione skóry.

Wkrótce potem znaleziono drugie ciało, w bieliźnie. Policja podała, że drugi mężczyzna zmarł przed około 10 dniami. Następnie, w pobliżu, rybak wyłowił z wody przy falochronie głowę, jak się przypuszcza, kobiety. W opinii policji głowa znajdowała się w wodzie od kilku dni.

Policja podejrzewa, że makabryczne zdarzenia, które doprowadziły do śmierci trzech osób, są ze sobą powiązane.źródło:
Zobacz więcej