Zaginął 12-letni Tycjan. Poszukuje go policja

Chłopiec wyszedł z domu w piątek w godzinach porannych i nie kontaktował się od tego czasu z rodziną (fot. kartuzy.policja.gov.pl)

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują zaginionego Tycjana Szmidta z miejscowości Lampa. Chłopiec wyszedł z domu w piątek w godzinach porannych i nie kontaktował się od tego czasu z rodziną.

Wszedł do nocnego klubu i ślad po nim zaginął. Policja poszukuje go na koniach i z dronem

Trwają poszukiwania 19-letniego Michała Rosiaka, studenta z Poznania, który zaginął w nocy z 17 na 18 stycznia. Policjanci przeczesują tereny,...

zobacz więcej

Dwunastolatek wyszedł z domu w piątek – 8 lutego – o godzinie 8 rano. Wiadomo, że nie poszedł do szkoły i nie kontaktował się od tego czasu z rodziną.

Chłopiec ma 158 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy koloru blond średniej długości, oczy koloru niebieskiego. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę ze skórzanymi rękawami, szarą czapkę, spodnie jeansowe koloru granatowego, buty typu trapery koloru jasny brąz.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia 12-latka lub ustalenia jego miejsca pobytu, należy kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach tel. 58-685-22-22 lub pod numerem alarmowym 112.

źródło:
Zobacz więcej