RAPORT

Pogarda

Utrudnienia dla klientów T-Mobile po pożarze na Annopolu

Niedostępne są niektóre systemy firmy (fot. Jaap Arriens/NurPhoto/Getty Images)
Niedostępne są niektóre systemy firmy (fot. Jaap Arriens/NurPhoto/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Klienci sieci T-Mobile mogą spodziewać się utrudnień w dostępie do niektórych usług. To efekt pożaru, do jakiego doszło na warszawskim Annopolu.

Strażacy opanowali pożar hali na warszawskiej Białołęce [WIDEO]

Po godz. 8 wybuchł pożar hali magazynowej z artykułami spożywczymi na osiedlu Annopol w Warszawie. Na miejscu pracuje blisko 40 zastępów straży...

zobacz więcej

W wyniku pożaru ucierpiały również zlokalizowane w pobliżu budynki T-Mobile Polska, w których znajduje się m.in. centrum danych.

„W konsekwencji incydentu brak jest obecnie możliwości kontaktu z call center T-Mobile, niedostępne są również niektóre systemy firmy. Powyższe mogą skutkować ograniczeniem dostępności usług” – poinformował operator w wydanym komunikacie.

Operator przeprosił za niedogodności i podkreślił, że podjęte zostały niezwłoczne działania w celu minimalizacji utrudnień. W komunikacie zaznaczono również, że żaden pracownik firmy nie ucierpiał w wyniku zdarzenia.

Rano straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze na warszawskim Annopolu. W płomieniach stanęły hale magazynowe z artykułami spożywczymi. Konieczna była ewakuacja 100 osób. Na miejscu wciąż trwają działania straży pożarnej.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej