RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Alec Baldwin przyznał się do pobicia Polaka i usłyszał wyrok

Do incydentu doszło 2 listopada 2018 r. (fot. PAP/EPA/ALEC TABAK / NEW YORK DAILY NEWS / POOL)
Do incydentu doszło 2 listopada 2018 r. (fot. PAP/EPA/ALEC TABAK / NEW YORK DAILY NEWS / POOL)

Alec Baldwin przyznał się do napaści na 49-letniego Polaka na Manhattanie. 60-letni aktor pobił się z mężczyzną polskiego pochodzenia o miejsce parkingowe. Sąd skazał aktora na terapię radzenia sobie z gniewem.

Wiek nie ma znaczenia. Aktorka po osiemdziesiątce została modelką

Wiek nie ma znaczenia. Naprawdę. Wystarczy spojrzeć na panią Helenę Norowicz. Aktora i modelka – udowodniła, że po osiemdziesiątce życie może być...

zobacz więcej

Alec Baldwin stanął przed sądem na Manhattanie, gdzie przyznał się do winy. Sąd wysłał 60-latka na kurs z kontrolowania gniewu i kazał mu zapłacić 120 dol. grzywny. Sprawa została odroczona do 27 marca.

Do incydentu doszło 2 listopada 2018 r. w dzielnicy Greenwich Village, niedaleko domu Baldwina. Próbujący zaparkować aktor zaatakował mężczyznę, który chwilę przed nim zajął wolne miejsce.

Mężczyzna został odwieziony do szpitala, a Baldwina aresztowała policja. Aktorowi zostały postawione zarzuty niepokojenia oraz agresywnego ataku na innego człowieka. Po ich wysłuchaniu odzyskał wolność.

60-letni aktor, znany z parodiowania amerykańskiego prezydenta USA Donalda Trumpa, w programie rozrywkowym „Saturday Night Live”, za co w 2017 roku otrzymał nagrodę Emmy.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej