RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Potrącił 18-latkę, później przejechało po niej auto

Policjanci poszukują świadków zdarzenia (fot. mazowiecka.policja.gov.pl)
Policjanci poszukują świadków zdarzenia (fot. mazowiecka.policja.gov.pl)

Kierowca samochodu marki Ford Focus potrącił 18-letnią dziewczynę na przejściu dla pieszych w Garwolinie. Następnie inny, nieustalony pojazd miał po niej przejechać. Policjanci poszukują świadków zdarzenia.

Makabryczny wypadek. Pieszy został potrącony przez ciężarówkę

Około południa na skrzyżowaniu ulic Gagarina i Czerniakowskiej w Warszawie doszło do śmiertelnego wypadku. Ciężarówka potrąciła pieszego. Mężczyzna...

zobacz więcej

Do wypadku doszło 20 stycznia po godzinie 17 na ulicy Lubelskiej w Garwolinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-latka przechodziła przez przejście dla pieszych od strony ul. Górnej w Sulbinach.

Pojazd jadący od strony Lublina zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, a młoda kobieta została potrącona na drugim pasie drogi, przez forda jadącego od Garwolina. Samochodem kierował 29-letni mężczyzna.

Z relacji już ustalonych świadków wynika, że kierowca forda po zdarzeniu zjechał w boczną drogę i tam się zatrzymał, a po leżącej kobiecie przejechał inny nieustalony pojazd i oddalił się z miejsca wypadku. Kobieta na skutek poniesionych obrażeń zmarła w szpitalu.

Kierowca forda podczas zdarzenia był trzeźwy, zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

Policjanci proszą osoby, które mogą posiadać istotne w tej sprawie informacje, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Garwolinie pod nr tel. 25 684 02 00 lub 112.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej