RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Nakrył żonę z innym mężczyzną. Próbował zabić „gościa”

Mężczyźnie grozi dożywocie (fot. REUTERS/Stringer)

28-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa mężczyzny, którego zastał w domu w niedwuznacznej sytuacji ze swą żoną – poinformował w poniedziałek PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler. Mężczyznę aresztowano na trzy miesiące. Grozi mu dożywocie.

Nożownik napadał na sklepy. Policja szuka sprawcy

Policja poszukuje sprawcy trzech rozbojów w Cieszynie (woj. śląskie). Mężczyzna z nożem napadał na sklepy. Jego wizerunek zarejestrowały kamery...

zobacz więcej

28-latek z jednej z miejscowości w powiecie kępińskim na stale pracuje za granicą. Ponad tydzień temu wrócił do domu niespodziewanie, nie informując wcześniej żony o zmianie planów. W domu zastał kobietę z obcym mężczyzną w niedwuznacznej sytuacji. Miał chwycić za nóż i rzucić się na nieproszonego gościa.

– Prokurator zarzucił mężczyźnie, że działając w zamiarze bezpośrednim, usiłował pozbawić życia pokrzywdzonego w ten sposób, że ugodził go przy użyciu noża, powodując obrażenia ciała w postaci rany kłutej, co skutkowało powstaniem ciężkiej choroby realnie zagrażającej życiu. Następnie uderzał pokrzywdzonego pięściami – powiedział rzecznik prasowy ostrowskiej prokuratury Maciej Meler.

Pokrzywdzony trafił do szpitala. Jego stan jest stabilny.

28-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, kierowania gróźb karalnych i uszkodzenia samochodu. Nie przyznaje się do zarzutu usiłowania zabójstwa, bo, jak twierdzi, niewiele pamięta z tamtego dnia.

źródło:

Zobacz więcej