Premiera filmu „Diablo. Wyścig o wszystko”

W kinach można już obejrzeć pierwszy polski film o nielegalnych wyścigach – „Diablo. Wyścig o wszystko”. W tej ekranizacji spotkamy się zawrotną prędkością, rykiem silników i wielkimi pieniędzmi. Widzów mogły przyciągnąć nie tylko auta, ale wyjątkowo piękne i zdecydowane kobiety z charakterem – podaje „Teleexpress na deser”.

„Zimna wojna” z czterema nominacjami do nagród BAFTA

W Londynie już po raz 72. ogłoszono nominacje do nagrody BAFTA (Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnej) – wyspiarskiego odpowiednika...

zobacz więcej

Film przedstawia młodego utalentowanego kierowcę, którego pasją są samochody i ekstremalne wyścigi. Z powodu ciężkiej choroby siostry, główny bohater Kuba (Tomasz Włosok) chcąc zdobyć potrzebne środki na bardzo kosztowną operację za granicą, postanawia wziąć udział w nielegalnych rajdach i trochę na tym zarobić. To spowoduje, że Kuba znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

A w obsadzie zobaczymy m.in. Bogusława Lindę, Cezarego Pazurę, Rafała Mohra, Katarzynę Figurę, Agnieszkę Włodarczyk, jak również Cezarego Żaka czy Mirosława Zbrojewicza i wiele innych fantastycznych artystów.

Premiera filmu odbyła się 18 stycznia.

źródło:
Zobacz więcej