Zaginął student z Poznania. Ostatni raz widziano go w klubie ze striptizem

Policja publikuje zdjęcie zaginionego i prosi o pomoc (fot. policja)

W nocy z czwartku na piątek zaginął w centrum Poznania 19-letni student Michał Rosiak. Poszukiwania prowadzone przez policję wspiera agencja detektywistyczna. Chłopak ostatni raz widziany był w klubie ze striptizem. Służbom udało się odnaleźć jego telefon przy dworcu kolejowym.

Akcja poszukiwawcza w Gorcach. Odnaleziono 33-latka, który nie wrócił z pasterki góralskiej

Ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR odnaleźli poszukiwanego od wczesnych godzin porannych 33-latka. Mężczyzna w nocy odłączył się od grupy znajomych...

zobacz więcej

19-latek ostatni raz widziany był ok. 1 w nocy na poznańskim rynku. Według relacji jego koleżanki miał udać się do klubu nocnego ze striptizem na starówce. Po krótkim czasie opuścił klub i ślad po nim zaginął.

Niedaleko dworca kolejowego Garbary w piątek o wczesnych godzinach porannych odnaleziony został telefon zaginionego. Ustalono miejsca, gdzie nastolatek logował się w noc zaginięcia. Policja stwierdziła, że student z poznańskiego rynku udał się w zupełnie innym kierunku, niż w tym, gdzie znajduje się jego miejsce zamieszkania.

Poznańska policja poszukuje 19-latka i apeluje o pomoc. Jeśli ktokolwiek widział Michała Rosiaka, proszony jest o kontakt ze służbami. W poszukiwanie chłopaka włączyła się również prywatna agencja detektywistyczna.

Zdaniem agencji, Michał „mógł się zgubić albo wsiąść do pociągu i odjechać w nieznanym kierunku”. – Michał Rosiak nie jest typowym mężczyzną, którego można spotkać w klubie go-go. Nie jest zamożny i według relacji kolegów, którzy byli z nim tej nocy, nie chciał korzystać z usługi prywatnego tańca. Jednej z tancerek udało się jednak namówić Michała do wejścia do pokoju. Michał wyszedł z klubu sam o godz. 0.54 w nocy z czwartku na piątek. Od tamtej pory nikt go nie widział – powiedział dla poznańskiej „Gazety Wyborczej” Bartosz Weremczuk, jeden z detektywów, który poszukuje nastolatka.

źródło:
Zobacz więcej