RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Mazurek: W obliczu tragedii PiS zachował się jak trzeba

W sobotę odbył się pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza (fot.  PAP/Adam Warżawa)
W sobotę odbył się pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza (fot. PAP/Adam Warżawa)

„W obliczu ludzkiej tragedii, PiS zachował się jak trzeba” – napisała na Twitterze rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek. „Niestety totalna opozycja i część mediów wykorzystała to nieszczęście jako kampanię wyborczą do politycznych ataków na Zjednoczoną Prawicę” – dodała.

Schetyna: Słowa o. Wiśniewskiego to wezwanie do tych, którzy spowodowali tę sytuację

– To wezwanie do tych, którzy spowodowali tę sytuację, oni powinni to usłyszeć – powiedział Grzegorz Schetyna po pogrzebie prezydenta Pawła...

zobacz więcej

W sobotę odbyły się uroczystości pogrzebowe prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, zmarłego w wyniku ataku nożownika podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku.

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek na Twitterze skomentowała sytuację polityczną, jaka towarzyszyła tragicznym wydarzeniom z Gdańska. Wskazywała też, że „kłamstwa”, które padały pod adresem „Zjednoczonej Prawicy” nie będą tolerowane.

„W obliczu ludzkiej tragedii, PiS zachował się jak trzeba. Niestety totalna opozycja i część mediów wykorzystała to nieszczęście jako kampanię wyborczą do politycznych ataków na Zjednoczoną Prawicę. Nie będziemy bierni na supozycje, kłamstwa i insynuacje” – napisała.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej