Troje dzieci zatrzasnęło się w nieczynnej zamrażarce. Wszystkie nie żyją

Policja przekazała już sprawę prokuraturze, która stwierdzi czy kobiety powinny usłyszeć zarzuty (fot. Wikipedia/Tony Webster)

Troje dzieci – w tym roczną dziewczynkę – znalazła w niepodłączonej do prądu zamrażarce matka dwójki z nich, która wcześniej zostawiła je na kilkanaście minut same. Cała trójka została od razu zabrana do miejscowego szpitala, ale lekarzom nie udało się uratować ich życia. Dramat rozegrał się w miejscowości Live Oak na Florydzie.

Strzały na Florydzie. Nieznany sprawca zaatakował w okolicy stadionu piłkarskiego

Pięciu mężczyzn oraz kobieta zostało rannych w strzelaninie, do której doszło w mieście Jacksonville na Florydzie. Troje poszkodowanych jest w...

zobacz więcej

Sześciolatek wraz ze swoją roczną siostrą i czterolatką bawił się przed domem. Podczas zabawy dzieci zatrzasnęły się w niefunkcjonującej zamrażarce, która stała w ogrodzie. W tym samym czasie matka dwójki dzieci była w łazience, a babcia spała.

Lokalna policja twierdzi, że matka straciła dzieci z oczu na kilkanaście minut.

– Matka musiała pójść do toalety. Nie było jej przez 10-15 minut. Gdy wróciła, nie mogła znaleźć dzieci – tłumaczył szeryf hrabstwa Suwannee.

Matka obudziła wtedy babcię dzieci, która spała przed nocną zmianą w pracy. Wspólnie przeszukały cały dom, by ostatecznie znaleźć dzieci uwięzione w wyłączonej zamrażarce. Zostały natychmiast przewiezione do miejscowego szpitala, ale lekarze nie uratowali ich życia.

Policja przekazała już sprawę prokuraturze, która po przeanalizowaniu faktów ma stwierdzić, czy kobiety powinny usłyszeć zarzuty.

źródło:
Zobacz więcej