Kierowca tira przejechał mężczyznę leżącego na jezdni

Droga została zablokowana (fot. TVP/Paweł Chrabąszcz)

W miejscowości Wałdowice na trasie Kostrzyn nad Odrą - Gorzów Wielkopolski doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego przez samochód ciężarowy. Policja przywróciła ruch na DK24. Przez kilka godzin była ona zablokowana w rejonie skrzyżowania z drogą nr 22 w woj. lubuskim.

Zwłoki mężczyzny odkryto w rzece Łeba. Był mieszkańcem pobliskiej wsi

Zwłoki 60-letniego mężczyzny wydobyto w niedzielę z rzeki Łeba, we wsi Steknica (Pomorskie). O znajdującym się w wodzie ciele człowieka powiadomił...

zobacz więcej

Kierowca tira przejechał leżącego na jezdni mężczyznę – poinformowała Klaudia Richter z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około czwartej nad ranem.

Policję powiadomił o wypadku kierowca ciężarowej scanii, który przejechał człowieka leżącego na jezdni. Doszło do tego w ciemnościach, w terenie niezabudowanym. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Kierujący tirem był trzeźwy.

– Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku i tego, w jaki sposób mężczyzna znalazł się na drodze. Na razie nie wiadomo, czy zginął wskutek przejechania przez tira, czy też zmarł wcześniej np. w wyniku potrącenia przez inny pojazd. Ustalamy także tożsamość mężczyzny, gdyż nie miał przy sobie żadnych dokumentów – powiedziała Richter.

źródło:

Zobacz więcej