Makabryczna zbrodnia w Irlandii. Znaleziono ciało Polki bez głowy

Po kilku godzinach udało się zatrzymać podejrzanego o zabójstwo (fot. TT/TheJournal.ie)

Policjanci w Irlandii znaleźli w Ardee 57-letnią Polkę z odciętą głową. Po kilku godzinach udało się zatrzymać podejrzanego o zabójstwo kobiety. Według ustaleń funkcjonariuszy Polka została zabita siekierą.

Matka noworodka znalezionego w sortowni śmieci oskarżona o zabójstwo

O popełnienie zabójstwa oskarżyła gdańska prokuratura 27-letnią kobietę, która w kwietniu 2017 r. urodziła w domu dziecko i nie udzieliła mu...

zobacz więcej

Policję o przestępstwie powiadomiła sąsiadka Polki, która usłyszała krzyki dochodzące z jej domu. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, znaleźli okaleczone zwłoki kobiety, która miała odciętą głowę. Według śledczych niedaleko leżała siekiera, którą została zabita 57-latka. W chwili popełnienia zbrodni mąż kobiety przebywał w pracy, a córka w Polsce.

O zabójstwo podejrzewa się zatrzymanego 32-letniego syna kobiety. – Aresztowaliśmy jedną osobę i nie szukamy nikogo innego – zaznaczył podczas rozmowy z „The Irish Times” jeden z funkcjonariuszy prowadzących śledztwo.

Według ustaleń po popełnionej zbrodni podejrzany pojechał taksówką do oddalonego o około 8 km miejsca, w okolice Drumconrath, gdzie próbował pozbyć się dowodów przestępstwa.

źródło:
Zobacz więcej