Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Piwo zalało trasę S7. Zderzenie ciężarówek

Kierowca ciężarowej scanii najechał na tył stojącej na poboczu ciężarówki daf (fot. KMP w Elblągu)

Wypadek na trasie S7 w kierunku Warszawy. Kierowca ciężarówki nie zauważył tira stojącego na poboczu i z impetem w niego uderzył. Tir był wypełniony skrzynkami z piwem. Droga S7 w kierunku Warszawy na wysokości podelbląskigo Janowa jest częściowo zablokowana. Utrudnienia potrwają kilka godzin. – Przyczyną najpewniej było niezachowanie ostrożności – mówi portalowi tvp.info kom. Krzysztof Nowacki z KMP w Elblągu.

Martwy Polak znaleziony w tirze we Włoszech. Przyczyną zgonu „nieludzkie warunki pracy”

Ciało 50-letniego Polaka zostało odnalezione w tirze we włoskim mieście Termoli. Prawdopodobną przyczyną jego śmierci było zatrucie tlenkiem węgla...

zobacz więcej

Do wypadku doszło po godzinie 13. Na poboczu drogi prawidłowo zatrzymał się ciężarowy daf wyładowany piwem. Chwilę później nadjechała ciężarowa Scania jej kierowca tłumaczył później, że nie zauważył auta na poboczu i z impetem wjechał w tył pojazdu.

Kierowca stojącego samochodu nie ucierpiał. Do szpitala trafił siedzący za kierownicą Scanii. Jego stan nie jest na razie znany. Na drodze rozsypały się puszki z piwem. Ruch odbywa się lewym pasem.

Jak informują policjanci pracujący na miejscu utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet kilka godzin. Sytuację skomplikuje moment usuwania aut z drogi.

(fot. KMP w Elblągu)

źródło:
Zobacz więcej