Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Sylwester Marzeń znokautował konkurencję

Niemal 70 tys. osób obejrzało Sylwestra Marzeń w Zakopanem – wynika z danych Policji. W TVP2 występy Alvaro Solera, Zenka Martyniuka i innych gwiazd obejrzało ponad 7,5 mln osób. Do tych wyników imprezy stacji komercyjnych nawet się nie zbliżyły.

Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem porwał miliony [RELACJA]

Zenek Martyniuk, Sławomir i Kajra, Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski, Margaret, Natalia Schroeder, Golec uOrkiestra, Sylwia Grzeszczak, Weekend,...

zobacz więcej

Z danych policji wynika, że przy scenie w Zakopanem około północy bawiło się blisko 40 tys. osób, a na terenie wokół imprezy zebrało się dodatkowo 30 tys. osób – oświadczył rzecznik zakopiańskiej policji.

Telewizji Polskiej udało się pobić ubiegłoroczny rekord, jeżeli chodzi o liczbę osób oglądających transmisję. Średnio było to aż 6,4 mln osób oraz 7,9 mln w piku o godz. 22.31.

Swoją imprezę sylwestrową Polsat zorganizował na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zgromadziła ona nieco ponad 41 tys. osób, zaś przed telewizorami średnio 1,75 mln osób (2,5 mln w piku o godz. 22.20). Transmisję koncertu noworocznego TVN z placu Bankowego w Warszawie oglądało średnio 1,6 mln osób (2,5 mln w piku o północy).

źródło:
Zobacz więcej