RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Nie żyje Agnieszka Dymecka, wieloletnia prezenterka pogody

Najnowsze

Popularne

Po długiej i ciężkiej chorobie zmarła Agnieszka Dymecka, kierownik redakcji Pogody TVP, wcześniej wieloletnia prezenterka pogody. Miała 51 lat.

Nie żyje wieloletnia dziennikarka TVP Zuzanna Łapicka

W wieku 64 lat zmarła Zuzanna Łapicka – dziennikarka, autorka scenariuszy widowisk telewizyjnych, przez wiele lat związana z Telewizją Polską. Jej...

zobacz więcej

O śmierci Agnieszki Dymeckiej poinformował na Twitterze Poranek TVP Info. „Odeszła po długiej i ciężkiej chorobie. Tak wielu wiele Tobie zawdzięcza!” – napisano.

Agnieszka Dymecka miała 51 lat. W latach 1991-2006 była prezenterką pogody w TVP2 po „Panoramie”. Później została szefową redakcji Pogody TVP.

Na Instagramie Agnieszkę Dymecką pożegnała jej koleżanka z redakcji Marzena Kawa. „Pożegnania są najtrudniejsze...ale wierzę, że - Do zobaczenia Agnieszko” – napisała.

We wpisie wspomina: „Potrafiła wstać o 5:30, by słuchać tego, co i jak mówimy na antenie! Wymagała ale często usprawiedliwiała! Gdy przyszła choroba, nie chciała być w centrum.., ale doceniała każdy przejaw dobra i troski. Miała nadzieję na lepsze jutro, wierzyła, że ma Anioła Stróża! Zdystansowana do świata, często ludzi... lubiła się śmiać i taką będę Cię pamiętać! Tak wielu... wiele Tobie zawdzięcza! Odpoczywaj w pokoju” – napisała.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej