Spacey miał molestować nastolatka. Jego ofiara nagrała całe zajście

Już blisko 30 mężczyzn oskarżyło Kevina Spacey’ego o molestowanie (fot. PAP/EPA/DANIEL DEME)

Amerykańska policja dysponuje już nagraniem, na którym widać, jak dwukrotny laureat Oscara Kevin Spacey molestuje nastolatka w barze. Film będzie dowodem w sprawie przeciwko aktorowi.

Oskarżony o molestowanie Spacey publikuje prowokujący film [WIDEO]

Znany amerykański aktor Kevin Spacey zdaje się nie godzić z ostracyzmem, jaki spotkał go po wybuchu afer związanych z oskarżeniami o molestowanie...

zobacz więcej

Do zdarzenia miało dojść w 2016 roku. Napastowany nastolatek okazał się być synem znanej dziennikarki telewizyjnej z Bostonu, Heather Unruh, która zgłosiła sprawę na policję.

Przekazała, że jej 18-letni wówczas syn poszedł do baru „Club Car” w Nantucket w stanie Massachusetts na drinka. Chłopiec powiedział aktorowi, że jest pełnoletni i wyraził zadowolenie z ich spotkania. Skłamał w sprawie wieku, ponieważ prawo stanowe zezwala na serwowanie napojów alkoholowych młodzieży, która ukończyła 21 lat.

Zgodnie z relacją matki Unruha, aktor najpierw upił chłopca, a następnie zaczął rozpinać rozporek jego spodni i dotykać genitaliów. – Chłopak był zakłopotany i przerażony zachowaniem gwiazdora – wyznała dziennikarka podczas konferencji w ubiegłym roku po zawiadomieniu policji.

Amerykańskie media ujawniły teraz, że młody Unruh nagrał całe zdarzenie i wysłał swojej dziewczynie w serwisie Snapchat. Policja dysponuje już tym nagraniem, które zostało dołączone do aktu oskarżenia o przestępstwo kryminalne. Spacey’owi grozi nawet pięć lat więzienia.

Już blisko 30 mężczyzn oskarżyło aktora o niestosowne zaloty, propozycje seksualne czy wręcz napaść. W październiku 2017 r. aktor Anthony Rapp publicznie oskarżył aktora o to, że próbował przemocą skłonić go do czynności seksualnych w 1986 r., gdy miał zaledwie 14 lat.

źródło:
Zobacz więcej