RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Jakubiak o „podwyżce Trzaskowskiego”: To z daleka śmierdzi oszustwem wyborczym

– To z daleka śmierdzi oszustwem wyborczym. Wprowadził warszawiaków w błąd – powiedział w „Kwadransie politycznym” Marek Jakubiak z Federacji dla Rzeczypospolitej, komentując „podwyżki” za przekształcenie prawa do użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości. Zdaniem Jakubiaka Trzaskowskiego trzeba odwołać.

Kontrowersyjny projekt Trzaskowskiego przegłosowany. „Za miesiąc podwyżka za śmieci”

Rada Warszawy przegłosowała projekt uchwały w sprawie „podwyżek” za przekształcenie prawa do użytkowania wieczystego w prawo własności...

zobacz więcej

Marek Jakubiak z Federacji dla Rzeczypospolitej komentując zamieszki we Francji, podkreślił, że ludzie wyszli na ulice dlatego, że nie chcą pracować na setki tysięcy, „które przyszły czerpać z ich podatków”. – Poczekajcie na Niemcy, bo „wiosna ludów” się zbliża. Nie ma takiej opcji, żeby autochtoni się nie zdenerwowali, jeżeli zrzuca się na nich utrzymanie jednej trzeciej Afryki – stwierdził gość programu.

Marek Jakubiak zabrał też głos w sprawie warszawskiej „podwyżki” za przekształcenie prawa do użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości. Jego zdaniem Rafał Trzaskowski dopuścił się oszustwa wyborczego. – To z daleka śmierdzi oszustwem wyborczym. Wprowadził warszawiaków w błąd – ocenił i dodał, że Trzaskowskiego trzeba odwołać.

– Rafał Trzaskowski pokazał, jaka jest PO – powiedział Jakubiak i zwrócił uwagę, na to, co „Schetyna zrobił z Nowoczesną”. Jego zdaniem ludzie muszą otrzeźwieć. – PO to organizacja, która przez osiem lat zwyczajnie kłamała – stwierdził i przypomniał Donalda Tuska, który na trybunie sejmowej zapewniał, że jak zatrudni jednego urzędnika więcej, to będzie można go wyrzucić. – Setki tysięcy urzędników więcej i ktoś go wyrzucił? PO to jest stan ducha – ocenił.

Zdaniem Jakubiaka rekomunizacja nazw ulic w Warszawie w rocznicę stanu wojennego jest prowokacją. – To była prowokacja, która miała na celu wyprowadzić np. ludzi prawych na ulicę. Czym była chęć odwołania Marszu Niepodległości? To była chęć podpalenia Warszawy. To są ciągłe prowokacje, żeby media zachodnie miały co pokazywać – stwierdził gość programu. Jakubiak zapytany, czy pójdzie do wyborów parlamentarnych wspólnie z Januszem Korwin-Mikkem, stwierdził, że to bardzo prawdopodobne.

źródło:
Zobacz więcej