Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Na miejscu śmigłowiec LPR

Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Radomia (fot. Shutterstock, zdjęcie ilustracyjne)

W Łazach pod Warszawą na DK7 zderzyły się dwa samochody osobowe. W wypadku poniosła śmierć jedna osoba. Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Radomia, ruch w kierunku Warszawy odbywa się prawym pasem – poinformował podkom. Piotr Świstak z biura prasowego KSP.

Portugalia: Tragiczny wypadek helikoptera pogotowia ratunkowego

Cztery osoby zginęły w wypadku helikoptera pogotowia ratunkowego, do którego doszło w sobotę w okolicach Porto, na północy Portugalii. Helikopter...

zobacz więcej

Jak przekazał Świstak, w niedzielę około godz. 10 w miejscowości Łazy – na skrzyżowaniu al. Krakowskiej (DK7) z ul. Łączności – doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowca toyoty wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się tam z bmw.

– Na miejscu poniosła śmierć pasażerka bmw, natomiast kierowca został zabrany do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Osoby, które podróżowały toyotą, opatrzono na miejscu – powiedział Świstak.

– Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Radomia. Wyznaczono objazd w miejscowości Sękocin. Ruch w kierunku Warszawy odbywa się prawym pasem – dodał.

Jak poinformował oficer prasowy, na miejscu są prowadzone czynności z udziałem prokuratury. Utrudnienia potrwają około dwóch godzin.

źródło:

Zobacz więcej