Z pancernej furgonetki wypadły pieniądze. Kierowcy zatrzymywali auta i zbierali je z drogi [WIDEO]

Policja ostrzegła, że zbieracze mogą usłyszeć zarzuty (fot. Shutterstock/urfin)

Pancerna furgonetka przewożąca gotówkę przypadkowo rozrzuciła pieniądze na jednej z autostrad w New Jersey. Na drodze powstawały zatory, gdyż ludzie zatrzymywali się, żeby zbierać banknoty.

Deszcz pieniędzy nad autostradą. Policja musiała ją zamknąć

Niemiecka policja była zmuszona częściowo zamknąć odcinek autostrady, po tym jak nad drogą zaczęły się unosić banknoty. Trwa ustalanie, do kogo...

zobacz więcej

Pieniądze rozsypały się na Route 3 w East Rutheford. Kierowcy szybko wysiedli z samochodów i zaczęli je zbierać. Chaos spowodował dwa wypadki.

Policja ostrzegła, że zbieracze mogą usłyszeć zarzuty. Do tej pory swój łup oddało kilka osób. Pozostałych nie będzie trudno zidentyfikować, mundurowi posiadają wiele nagrań z mediów społecznościowych.

Do tej pory zwrócono 6 tysięcy dolarów. Policja ostrzega jednak ludzi zbierających gotówkę z asfaltu, że nie należy ona do nich i muszą ją zwrócić.

– Policja nie jest pewna, ile pieniędzy wypadło z furgonetki, a ile jeszcze nie zostało zwróconych – powiedział w rozmowie z NY Times rzecznik policji Phillip Taormina.

Podczas dochodzeniu ustalono, że drzwi samochodu nie były dobrze zatrzaśnięte i w pewnym momencie otworzyły się, a pieniądze wypadły na drogę.źródło:
Zobacz więcej