Podawał się za kobietę na portalu randkowym. Napadał na przychodzących na spotkanie

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podając się za kobietę na portalu randkowym, umawiał się z innymi osobami, a następnie napadał na nie. Grozi mu kara 15 lat więzienia.

Dwie kobiety okradły 80-letnią staruszkę. Policja ujawniła ich wizerunek [WIDEO]

Policja w Blizanowie (woj. wielkopolskie) poszukuje sprawców kradzieży, do której doszło w październiku na terenie tej gminy. Kaliska policja...

zobacz więcej

Śledczy z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu wytropili podejrzanego o napad i obezwładnili go na jednej z ulic miasta w Krzykach.

Według ustaleń policji 19-letni mężczyzna na portalu randkowym miał podawać się za kobietę, która umawiała się z innymi osobami. Kiedy jeden z mężczyzn przyszedł na spotkanie, 19-latek podszedł do niego z nożem i zażądał gotówki. Pokrzywdzony stracił w ten sposób 300 złotych.

Sprawą zajęli się policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki. Będą wyjaśniać okoliczności związane z tym przestępstwem. Dotychczas ustalili, że zatrzymany mógł oszukać jeszcze 9 innych osób.

19-latek usłyszał zarzut rozboju z użyciem noża. Za napad rabunkowy z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Osoby, które zostały pokrzywdzone przez tego mężczyznę, są proszone przez policję o zgłoszenie się do komisariatu lub kontakt telefoniczny: 71 782 46 00.

źródło:
Zobacz więcej