Stewardesa PLL LOT Olga Buława nową Miss Polski

27-letnia Olga Buława ze Świnoujścia została wybrana Miss Polski 2018 (fot. PAP/Grzegorz Momot)

27-letnia Olga Buława ze Świnoujścia została wybrana Miss Polski 2018. Nowa królowa piękności od pięciu lat pracuje w PLL LOT jako stewardesa.

Jest ekonomistką, nurkuje z akwalungiem. Korona Miss World dla Meksykanki

Vanessa Ponce de Leon, 26-letnia Miss Meksyku, odebrała na chińskiej wyspie Hajnan koronę i tytuł Miss World 2018. Najpiękniejsza kobieta świata...

zobacz więcej

Triumfatorka 29. edycji konkursu Miss Polski przykuła uwagę mediów jeszcze przed niedzielnym finałem. A to ze względu na swój zawód. Olga Buława od pięciu lat jest stewardesą Polskich Linii Lotniczych LOT, niedawno awansowała na szefową pokładu. Jako świeżo upieczona absolwentka prawa marzy o karierze w jednej z międzynarodowych organizacji lotniczych.

Olga pochodzi ze Świnoujścia, ale mieszka w Warszawie. Jest 27-letnią brunetką o zielonych oczach. Była najstarszą uczestniczką finału. Uwielbia podróże, jest wielką fanką Harry'ego Pottera i gra na pianinie.

Nowa Miss Polski otrzymała czek na 50 tys. złotych, biżuterię, stroje od polskich projektantów, a także roczną opiekę w klinice medycznej.

Tegoroczna gala Miss Polski odbyła się w Hali Lodowej w Krynicy-Zdroju. Telewizyjne show poprowadzili Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock. Gwiazdą wieczoru była Margaret, na scenie wystąpił również m.in. zwycięzca „The Voice of Poland” i „Twoja twarz brzmi znajomo” Mateusz Ziółko.

źródło:

Zobacz więcej