Spaliny z agregatu zabiły dwoje staruszków

Na miejscu pracowały dwie jednostki straży pożarnej (fot. Wiki)

Dwie osoby zmarły po zatruciu gazami spalinowymi z agregatu prądotwórczego w Woli Skarbkowej (woj. kujawsko-pomorskie). Dyżurny operacyjny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu poinformował, że trzecia osoba jest ranna.

W zaparkowanym samochodzie znaleziono ciała młodych ludzi

W zaparkowanym samochodzie z włączonym silnikiem w Samszycach k. Radziejowa (Kujawsko-Pomorskie) znaleziono w sobotę ciała 17–letniej dziewczyny i...

zobacz więcej

Gazami spalinowymi zatruło się dwoje mieszkańców budynku jednorodzinnego w powiecie radziejowskim. Zgon stwierdziło pogotowie przed przybyciem straży pożarnej.

– Straż zabezpiecza miejsca zdarzenia. Nie ma niebezpieczeństwa dla innych osób. Trzecia osoba, która przebywała w tym domu, jest ranna. Po naszym przyjeździe na miejsce osoby poszkodowane były już na zewnątrz. Informację o śmierci dwóch z nich otrzymaliśmy od załogi pogotowania ratunkowego. Były to osoby starsze – wskazał dyżurny straży pożarnej.

Nie miał jeszcze informacji w jakim jest stanie jest trzeci poszkodowany, ale najprawdopodobniej osoba ta została zabrana do szpitala.

Spaliny pochodziły z agregatu, którego używa się, gdy w danym mieszkaniu czy budynku jest awaria związania z dostępem do sieci elektrycznej.

źródło:

Zobacz więcej