Piesi zginęli na drodze krajowej nr 50. Policjanci ustalają tożsamość kobiety i mężczyzny

Pieszych nie udało się uratować (fot. tvp.info/Paweł Chrabąszcz)

Przejezdna jest już droga krajowa nr 50 w miejscowości Kobylniki pod Wyszogrodem, gdzie samochód osobowy potrącił w niedzielę dwoje pieszych – kobieta i mężczyzna zginęli na miejscu. Policja ustala ich tożsamość. W miejscu, gdzie doszło do wypadku, ruch pojazdów odbywał się wcześniej wahadłowo.

Tramwaj potrącił kobietę w centrum Warszawy

– Na Puławskiej doszło do potrącenia starszej kobiety przez tramwaj linii 10. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do wypadku doszło o godz....

zobacz więcej

Jak poinformował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, ruch samochodowy na drodze krajowej nr 50 w Kobylnikach udało się przywrócić w niedzielę przed godz. 22. – Trasa jest już tam przejezdna. Nie ma utrudnień – powiedział.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż kierujący samochodem seat ibiza, 23-letni mieszkaniec powiatu płockiego, jadąc w kierunku Wyszogrodu potrącił w miejscowości Kobylniki, w rejonie przejścia dla pieszych, dwoje pieszych – kobieta i mężczyzna ponieśli śmierć. Kierowca seata był trzeźwy.

– Nadal ustalana jest tożsamość ofiar wypadku. Nie mamy jeszcze pełnych danych – zaznaczył rzecznik płockiej policji w niedzielę późnym wieczorem. Piasek dodał, że podejrzewany o spowodowanie wypadku 23-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone przez policję postępowanie. Sprawą zajęła się prokuratura.

źródło:

Zobacz więcej