RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Złodziejka z piekła rodem. Zdjęcie Amerykanki podbija sieć

Alyssa Zebrasky znów weszła w konflikt z prawem (fot. Austintown Police)

Czasem sławę można zdobyć w najmniej spodziewanych okolicznościach. O Amerykance Alyssie Zebrasky zrobiło się głośno dzięki zdjęciu z kartoteki policyjnej. 27-latka straszy na nim trupią czaszką wytatuowaną na twarzy.

Tatuaż oczu zmienił jej życie w koszmar

Aleksandra Sadowska z Wrocławia chciała się wyróżnić i spełnić marzenie o sławie. Miał jej w tym pomóc mroczny wizerunek. Wytatuowanie gałek...

zobacz więcej

Zebrasky została przyłapana na gorącym uczynku podczas kradzieży w sklepie Walmart w miejscowości Township w stanie Ohio. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy niej paczkę z metamfetaminą. Kobieta trafiła do aresztu okręgu Mahoning.

Funkcjonariusze wykonali zdjęcie jej twarzy, które opublikowali w mediach społecznościowych. Fotografia szybko rozprzestrzeniła się w internecie, dzięki wizerunkowi złodziejki.

Zebrasky, miłośniczka transformacji, ozdobiła sobie twarz tatuażem przypominającym szkielet z meksykańskich masek, zaś ostatnio uzupełniła go pajęczyną na czole.

Uzależniona od narkotyków po raz kolejny weszła w zatarg z prawem w ostatnich tygodniach. W listopadzie została zatrzymana podczas próby ucieczki przed policją.

źródło:
Zobacz więcej