RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Auto wypadło z drogi i zawisło na drzewie

Pojazdem kierowała 86-latka (fot. lubelska.policja.gov.pl)

Do groźnego wypadku doszło w miejscowości Hutki (woj. lubelskie). Kierująca pojazdem 86-latka straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do lasu i zawisła na drzewie.

Nie zauważyła pociągu, choć się rozglądała. Wjechała wprost pod koła

W Legionowie na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy osiedlu Kozłówka doszło do zderzenia pociągu SKM z samochodem osobowym. Według ustaleń...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 13. Dyżurny zamojskiej policji otrzymał zgłoszenie, że samochód osobowy wisi na drzewie, a w środku znajduje się zakleszczona kobieta.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia, 86-letnia mieszkanka gminy Krasnobród na łuku straciła panowanie nad fiatem seicento. Kierująca wypadła z drogi, minęła przydrożny rów, wjechała do lasu i po uderzeniu w drzewo zawisła na nim.

Kobieta podróżowała sama, z pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych wydostali ją strażacy. Po przewiezieniu do szpitala i wykonaniu badań okazało się, że nie odniosła obrażeń. Policjanci wyjaśniają okoliczności i szczegółowy przebieg zdarzenia.

źródło:
Zobacz więcej