Ojciec ukarał 10-latkę za znęcanie się nad kolegami. Kazał jej iść 8 km do szkoły

Ojciec dziewczynki jechał za nią samochodem i tłumaczył, dlaczego zdecydował się na taki sposób wychowania córki (fot. FB/Matt Cox)

10-letnia dziewczynka za znęcanie się nad uczniami otrzymała trzydniowy zakaz jazdy autobusem szkolnym. Ojciec chciał, aby jego córka zrozumiała swój błąd i postanowił, że do szkoły będzie musiała pójść pieszo. Droga, jaką musiała pokonać, to 8 kilometrów. Pomysł mężczyzny podzielił internautów.

Auto wypadło z drogi i zawisło na drzewie

Do groźnego wypadku doszło w miejscowości Hutki (woj. lubelskie). Kierująca pojazdem 86-latka straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do lasu i...

zobacz więcej

10-letnia Kirsten została zawieszona za znęcanie się nad innymi uczniami. W wyniku tego przez 3 dni nie mogła jeździć autobusem szkolnym. Nie był to pierwszy raz, kiedy dziewczynka została zawieszona za złe zachowanie wobec kolegów.

Matt Cox, ojciec dziewczynki, chciał nauczyć córkę dobrego zachowania i postanowił, że za karę będzie musiała pokonać 8-kilometrową trasę do szkoły pieszo. – Zastraszanie jest nie do przyjęcia. To mój mały sposób na powstrzymanie tego w moim domu – stwierdził ojciec.

Mężczyzna opublikował w mediach społecznościowych film, na którym widać idącą do szkoły Kirsten. Dziecko nie miało łatwych warunków, bo tego dnia na dworze temperatura wynosiła 2 stopnie Celsjusza.

Ojciec dziewczynki jechał za nią samochodem i tłumaczył, dlaczego zdecydował się na taki sposób wychowania córki. – Robię to, co uważam za słuszne, aby dać mojej córce lekcję i powstrzymać ją przed znęcaniem się nad innymi – oznajmił.


Film, który opublikował mężczyzna, do tej pory obejrzało ponad 18 mln osób. Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

„Jako dziadek autystycznego chłopca, który padł ofiarą łobuzów z sąsiedztwa, gratuluję ci! Zbyt wielu rodziców nic nie robi” – brzmiał jeden z komentarzy. Spora część osób uważa jednak, że ojciec umieszczając nagranie w internecie upokorzył córkę.

Matt Cox poinformował, że nauczka prawdopodobnie przyniosła pożądany efekt.

źródło:
Zobacz więcej