Sprzedawał obwarzanki na straganie. Rozprowadzał też coś jeszcze

Dealera zatrzymano na gorącym uczynku (fot. Policja małopolska)

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 32-latka, który handlował narkotykami. Włączył je do oferty swojego straganu z preclami. – Wystarczyło podać hasło: specjalną nazwę jednego z obwarzanków – mówi portalowi tvp.info podkom. Magdalena Chwastek z KPP w Wieliczce. Dealer miał przy sobie kilkanaście działek marihuany oraz amfetaminy.

Narkotyki z leków na katar. Policja rozbiła manufakturę

Domową fabryczkę metamfetaminy odkryli policjanci CBŚP w okolicy Lubania na Dolnym Śląsku. Na miejscu znaleziono 390 gramów gotowego narkotyku oraz...

zobacz więcej

Policjanci 32-latka z powiatu wielickiego mieli na oku od pewnego już czasu. Na co dzień rozstawiał stragan na jednej z bardziej uczęszczanych ulic w Niepołomicach.

Po kilku dniach jasne stało się, że mężczyzna w ofercie stoiska miał nie tylko precle. W końcu kryminalni wkroczyli do akcji i podeszli do handlarza w trakcie transakcji.

– Wszystko odbyło się szybko i bez oporu z jego strony – wyjaśnia nam podkom. Magdalena Chwastek z KPP w Wieliczce. Miał przy sobie kilkanaście porcji.

Kolejne mundurowi odkryli w mieszkaniu przez niego wynajmowanym. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania oraz rozprowadzania środków odurzających.


źródło:
Zobacz więcej