Dwa dni po ślubie wyszła po bułki i zaginęła. Kobiety szuka zrozpaczony mąż

24-latka wyszła z domu 3 grudnia (fot. FB/Zaginieni przed laty)

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim oraz policjanci ze Skarszew poszukują Roksanę Rakowską. 24-latka wyszła z domu w Skarszewach 3 grudnia i do dziś nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Odwiedził byłą partnerkę w szpitalu. Ukradł jej samochód

Pacjentka jednego z lubelskich szpitali tą wizytę na pewno zapamięta na długo. Podczas pobytu na jednym z oddziałów odwiedził ją były partner....

zobacz więcej

Roksana ok. godz. 8.30 wsiadła do czerwonego volkswagena golfa o numerze tablic rejestracyjnych PZL 62M5. Miała pojechać do sklepu po bułki, ale telefon, portfel i karty płatnicze zostawiła w domu.

W dniu zaginięcia kobieta miała jechać z mężem załatwić sprawy urzędowe związane z zawartym dwa dni wcześniej małżeństwem.

Okoliczne lasy zostały przeszukane przez wojsko do poszukiwań użyto helikopterów. Po kobiecie ani jej samochodzie nie ma jednak śladu.

24-latka ma około 160-170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, włosy długie, proste, w kolorze ciemnego blondu, niebieskie oczy, twarz owalną, uszy średnie, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia ubrana była w czerwoną kurtkę z kapturem.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu pani Roksany proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 58 737 03 55, z Posterunkiem Policji w Skarszewach pod nr tel. 58 588 24 07 lub dzwoniąc pod nr 112.

źródło:
Zobacz więcej