Uwaga, Mikołaj! Warszawscy antyterroryści w akcji [WIDEO]

Mikołajkowa akcja antyterrorystów (fot. KSP)

Antyterroryści z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji KSP udowodnili, że sprostają każdemu wyzwaniu, nie rezygnując przy tym z własnego stylu działania. W mikołajkowy poranek zapukali do drzwi z prezentami, i wcale nie były to rózgi.

Był drapak, jest połamaniec. „Szpetna” choinka w Rzymie

Był „drapak”, a jest „połamaniec” i „frankenstein” – tak włoska prasa podsumowuje we wtorek polemikę wokół tegorocznej choinki ustawionej na placu...

zobacz więcej

„Na co dzień twardzi wobec najgorszych przestępców, wielokrotnie narażali swoje życie podczas zatrzymań groźnych bandytów, gdy trzeba tak, jak co dzień, jedną zgraną ekipą, ramię w ramię ruszają wesprzeć potrzebujących” – poinformowała KSP na Twitterze, zamieszczając nagranie z niecodziennej akcji.

Antyterroryści „po dokładnym ustaleniu adresu i osób, które pod nim przebywały, w swoim stylu »zapukali« do drzwi. Tak się to robi!” – czytamy.

Okazało się, że funkcjonariusze w ramach akcji Szlachetna Paczka odwiedzili mieszkańców woj. łódzkiego – kobietę i jej 14-letniego wnuka, którego od 12 lat sama wychowuje.


źródło:
Zobacz więcej