Koza zjadła 20 tys. euro. Właściciel „milczy i patrzy się w jeden punkt”

Koza w związku z zjedzeniem funduszy za karę została upieczona na rożnie (fot. Shutterstock/TeodorLazarev)

Serbska kozica Belka zjadła 20 tys. euro w gospodarstwie domowym w wiosce Ranilowić w Serbii. Właściciele za te pieniądze chcieli kupić ziemię. Zwierzę skończyło na rożnie.

Małżeństwo znęcało się nad psem. Zwierzę odgryzło sobie część nogi

Małżeństwo z Karoliny Południowej zostało aresztowane z powodu znęcania się nad swoim psem. Zwierzę, by uwolnić się z więzów, odgryzło sobie część...

zobacz więcej

Rodzina Simic postanowiła zebrać pieniądze na zakup 10 hektarów ziemi w wiosce Ranilowić w Serbii. Małżeństwu udało się zarobić 20 tys. euro w gotówce.

Czekając na sprzedawcę, małżonkowie zostawili pieniądze na stole w kuchni i wyszli. Wtedy do domu wdarła się ich koza i zjadła gotówkę.

– Teść wyszedł rano po paszę dla zwierząt. Nie zauważył, że drzwi pozostały otwarte. Koza, która mieszkała z nami od kilku lat, weszła do domu i zaczęła jeść pieniądze ze stołu – powiedziała Milena Simic dziennikarzom z portalu dnevno.hr.

Kiedy rodzina usłyszała szelest, udała się do kuchni, aby zobaczyć co się dzieje. A tam okazało się, że „Belka zjadła wszystkie pieniądze ze stołu”. – Zostało chyba z 300 euro, wszystkie inne pieniądze zostały pogryzione lub zjedzone – zdradziła kobieta.

Koza w związku z zjedzeniem funduszy za karę została upieczona na rożnie.

Mężowi Mileny Simic jest trudno się pozbierać po tym zdarzeniu „milczy i patrzy się w jeden punkt”.

źródło:
Zobacz więcej