Klubowy kolega Krychowiaka zamarzł po imprezie

Wszczęto śledztwo ws. śmierci Aleksieja Łomakina (fot. FB/FC Lokomotiv Moscow)

Tragiczna śmierć 18-letniego Aleksieja Łomakina. Piłkarz drużyny Lokomotiw Moskwa, w której występują Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus, najpewniej zamarzł wracając z imprezy.

Polski zawodnik Lazio Rzym zginął w wypadku

„Takiego chcemy cię zapamiętać. Z uśmiechem na buzi blond anioła. W takich chwilach brakuje słów” – w ten sposób klub Lazio Rzym żegna swojego...

zobacz więcej

Matka zawodnika podniosła alarm, gdy jej syn nie wrócił do domu z treningu. Wskazała, że Aleksiej poszedł do budynku klubowego na badania medyczne. Kobieta wielokrotnie dzwoniła do syna, ale bez skutku. Moskiewskie media wskazują, że chłopak zostawił plecak z telefonem w taksówce.

Julia Iwanowa, rzeczniczka moskiewskiego oddziału Komitetu Śledczego, poinformowała, że ciało Łomakina znaleziono w niedzielę w południowej części miasta. Jak podają rosyjskie media, poszedł pić alkohol do znajomego i wracając zamarzł na śmierć, choć Iwanowa oświadczyła, że pierwsze oględziny wskazują na siniaki na jego twarzy.

Policja wszczęła dochodzenie mające ustalić przyczynę jego śmierci.

„FC Lokomotiw ze smutkiem informuje, że piłkarz drużyny U-21 Aleksiej Łomakin zmarł w Moskwie. Trwa śledztwo. Jesteśmy zszokowani tą tragedią. Klub chciałby złożyć najgłębsze kondolencje rodzinie i przyjaciołom Aleksieja” – napisały władze Lokomotiwu w oświadczeniu.

źródło:
Zobacz więcej