Zuchwała kradzież w Warszawie. Z auta zniknęło ponad 120 tysięcy zł

Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny podejrzanego o kradzież (fot. srodmiescie.policja.waw.pl)

Policjanci z warszawskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do samochodu. Z auta zginęła torba z pieniędzmi. W środku było ponad 120 tysięcy złotych. Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny podejrzanego o kradzież.

W trakcie kradzieży paliwa przyświecał sobie... zapalniczką. Szopa stanęła w płomieniach

25-letni złodziej kradł benzynę ze skutera zaparkowanego w szopie. Żeby sprawdzić, ile jeszcze paliwa jest w baku, użył… zapalniczki. Eksplozja i...

zobacz więcej

Zdjęcia z monitoringu opublikowali policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Mężczyzna mogący mieć związek z tym przestępstwem był ubrany w granatową kurtkę, ciemne dżinsy i niebieską czapkę z daszkiem.

Do kradzieży doszło 2 października. Auto było zaparkowane przy ulicy Klonowej 20. Sprawca wybił tylną szybę samochodu i zabrał ze środka torbę z pieniędzmi. Według śledczych mogło się w niej znajdować ponad 124 tys. złotych.

Policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę, by zgłosiły się na policję. Informacje w tej sprawie można przekazywać telefonicznie (22 603 61 53, 22 603 83 92), mailowo (krp1warszawa@policja.waw.pl) lub osobiście w siedzibie komendy przy ul. Dzielnej 12.

źródło:
Zobacz więcej