Marcin Sójka wyśpiewał wygraną w „The Voice of Poland”

„Najlepszy Głos w Polsce” – taki tytuł otrzymał od widzów TVP Marcin Sójka za zwycięstwo w finale 9. edycji „The Voice of Poland”. Utalentowany piosenkarz dostał w nagrodę kontrakt płytowy z Universal Music Polska oraz czek o wartości 50 tys. zł.

„Dziękujemy”. Prezydent pogratulował Roksanie Węgiel zwycięstwa w Konkursie Eurowizji dla dzieci

Droga Roksano, z całego serca Ci gratulujemy i dziękujemy!!! Pięknie reprezentowałaś Polskę w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości! Brawo!!! –...

zobacz więcej

W wielkim finale zmierzyli się Ania Deko, Maksymilian Kwapień, Natalia Zastępa oraz Marcin Sójka. Jako pierwszy odpadł Kwapień. Trzecie miejsce zajęła Deko, zaś drugie Zastępa trenowana przez Michała Szpaka. Widzowie nie mieli wątpliwości, kto jest numerem jeden.

Jak wchodzi wokalista z takim repertuarem można wziąć głęboki oddech ulgi, bo wiemy po co tu jesteśmy – przyznała Patrycja Markowska, która trenowała Sójkę. Wszyscy zresztą trenerzy komplementowali jego wyjątkowy głos i świadomość sceniczną, a Szpak już we wcześniejszych rundach prosił Patrycję, by ta nie zmarnowała takiego talentu.

Wielki Finał był prawdziwym popisem jego wokalnych umiejętności. Podczas sobotniego wieczoru, miał okazję zaśpiewać cover utworu „Who Wants To Live Forever” grupy Queen oraz kultowy polski utwór „Małe tęsknoty” Krystyny Prońko. Wspólnie ze swoją trenerką, Patrycją Markowską, zaprezentował „No Ordinary Love” z repertuaru Sade. W ostatecznej rozgrywce zaśpiewał swój autorski singiel „Zaskakuj mnie”.

źródło:
Zobacz więcej