Ed Sheeran spędził urlop w Polsce. Odwiedził nasz kraj w tajemnicy

Fani piosenkarza dowiedzieli się o jego wizycie dopiero po tym jak opublikował swoje zdjęcia na Instagramie (fot. instagram/edsheeran.1991)

Brytyjski muzyk Ed Sheeran spędza urlop w Polsce. Fani piosenkarza dowiedzieli się o jego wizycie w naszym kraju dopiero po tym jak opublikował swoje zdjęcia na Instagramie – podaje rmf24.pl.

Ed Sheeran skrytykowany za serial. Nie spodobał się w „Grze o tron”

Popularny piosenkarz jest jedną z największych współczesnych gwiazd muzyki pop. Tym razem miał szansę zaprezentować nie swój talent piosenkarski,...

zobacz więcej

Na jednej z fotografii widać zamek Czocha na Dolnym Śląsku. Sheeran odwiedził też więcej miejsc w Polsce m.in. krakowski Stary Kleparz, gdzie kupił polskie wino, czy jeden z klubów w Lubaniu.

Z muzykiem przyjechał również Zakary Walters, jego fotograf. Obaj zamieścili na swoich kontach na Instagramie obszerne relacje z wypoczynku w naszym kraju.

To nie pierwszy pobyt muzyka w Polsce. W sierpniu br. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się jego koncert.

This picture is the only thing that saved my day... is it just me or I screw up everything I do ?do I? Indeed. Ugh someone hug me

2,188 Likes, 44 Comments - Ed Sheeran (@edsheeran.1991) on Instagram: "This picture is the only thing that saved my day... is it just me or I screw up everything I do ?do..."

Exploring Poland. #mavicair #dronephotography

9,221 Likes, 168 Comments - Zakary Walters (@zakarywalters) on Instagram: "Exploring Poland. #mavicair #dronephotography"

Jeżeli chcesz spróbować co pije @teddysphotos wpadnij na #starykleparz Mamy to!!! #winnicajakubów #michałpajdosz #edsheeran #polishwine

623 Likes, 21 Comments - Krakowski Standard (@krakowski_standard) on Instagram: "Jeżeli chcesz spróbować co pije @teddysphotos wpadnij na #starykleparz Mamy to!!! #winnicajakubów..."

You're a wizard, Frodo

730.1k Likes, 3,193 Comments - Ed Sheeran (@teddysphotos) on Instagram: "You're a wizard, Frodo"

źródło:
Zobacz więcej