„Może nam zagwarantować, że wyroku długo nie będzie”. Czarnecki i Kulczyk na taśmach o Giertychu

Czarnecki i Kulczyk rozmawiali o słynnym mecenasie PO Romanie Giertychu (fot. PAP/Rafał Guz)

Portal tvp.info ujawnia nowe nagrania z Amber Room. – Kobiecie powiedział: „pani umrze i nie zobaczy ani złotówki” – tak zdolności Romana Giertycha zachwalał Leszek Czarnecki. O mecenasie mówił też na spotkaniu z Radosławem Sikorskim Jan Kulczyk. „Giertycha wykorzystali Rosjanie” – wspominał milioner. Nagrania w całości zostaną wyemitowane w programie TVP Info „Strefa starcia”, start o godz. 21:50.

Były „goryl” Giertycha torpeduje proces frankowiczów przeciw Getin Noble Bankowi

Frankowicze walczący z Getin Noble Bankiem nie mogą się doczekać rozpoczęcia procesu. Wszystko przez Sebastiana Jarguta, bliskiego współpracownika...

zobacz więcej

Wiosna 2014 r. Leszek Czarnecki spotyka się z zarządem Getin Banku. Opowiada o problemach Sławomira Lachowskiego (kiedyś prezes mBanku, teraz w Golden Sand Banku) z Komisją Nadzoru Finansowego, początkach swoich biznesowych działań oraz świeżo zawartym dealu z mecenasem Romanem Giertychem. Chodziło o reprezentowanie Getin Banku w sporze zbiorowym z poszkodowanymi przez bank frankowiczami. „Jestem z nim dogadany, chętnie weźmie sprawę”.

Czym Giertych przekonał do siebie Czarneckiego? Jakie początki swojej biznesowej drogi i relacje z Nathanielem Rothschildem opisuje milioner? Dlaczego Rothschild miał problemy z FBI i co na ten temat wie Czarnecki?

O słynnym mecenasie Platformy Obywatelskiej mówił również w maju 2013 r. Jan Kulczyk w rozmowie z Radosławem Sikorskim.

Nagrania w całości zostaną wyemitowane w programie TVP Info „Strefa starcia”, start o godz. 21:50.

źródło:
Zobacz więcej