Sprzątali dom, znaleźli zwycięski los z loterii wart 1,8 mln dolarów

Tina i Harold Ehrenbergowie zdążyli zgłosić wygraną niemal w ostatnim momencie (fot. TT/Louisiana Lottery)

Sprzątanie domu przed Świętem Dziękczynienia przyniosło amerykańskiemu małżeństwu fortunę. Na nocnej szafce znaleźli stare losy na loterię, w tym jeden zwycięski, wart 1,8 mln dolarów.

Trafił do szpitala i wygrał w loterii. Jeden los wart był milion dolarów

Mieszkaniec New Jersey chciał kupić los na loterię Mega Millions. Po drodze się przewrócił, złamał biodro i został przewieziony do szpitala. ...

zobacz więcej

Tina i Harold Ehrenbergowie z miasta Mandeville w Luizjanie mogą mówić o dodatkowym szczęściu. Gdyby znaleźli kupony dwa tygodnie później, nie mogliby odebrać nagrody. Zgodnie z regulaminem mają bowiem na to 180 dni, zaś losowanie odbyło się 6 czerwca.

– Najlepsza zabawa to będzie pójście po odbiór pieniędzy – przyznał Harold Ehrenberg w rozmowie z telewizją NBC, który po znalezieniu losów sprawdził w sieci, czy przypadkiem nie wygrał.

Po odliczeniu podatków małżeństwo otrzyma dokładnie 1 274 313 dolarów. Jak przyznają małżonkowie, odłożą te pieniądze na stare lata. – Nie planujemy kupować żadnych zwariowanych rzeczy czy jeździć na jakieś drogie wycieczki – wyznała Tina Ehrenberg.

źródło:
Zobacz więcej