RAPORT

Pogarda

9-latek pobity na śmierć. „Nie chciał odrobić pracy domowej”

Do tragicznych wydarzeń doszło w Mulhouse we Francji (fot. Pixabay/White77)
Do tragicznych wydarzeń doszło w Mulhouse we Francji (fot. Pixabay/White77)

Najnowsze

Popularne

Do tragicznych wydarzeń doszło w Mulhouse we Francji. Dziewięcioletni chłopiec został śmiertelnie pobity przez rodzeństwo za to, że nie chciał odrobić pracy domowej. Do pobicia chłopca miała zachęcać jego matka.

16-latka sprzedana na aukcji na Facebooku za 500 krów

16-letnia dziewczyna z Sudanu Południowego została sprzedana na aukcji na portalu społecznościowym Facebook. W aukcji wzięło udział około pięciu...

zobacz więcej

Dziecko zostało znalezione po tym, jak jego rodzeństwo wezwało służby ratunkowe. Ratownicy nie mogli go już jednak uratować. Na ciele chłopca odkryto siniaki, które skłoniły ich do wezwania policji.

Głównym podejrzanym jest starszy brat ofiary. 19-latek miał zadać śmiertelne ciosy swojemu młodszemu o 10 lat bratu. W awanturę była zaangażowana także matka, siostra i szwagierka zmarłego. Wszyscy trafili do aresztu.

Sekcja zwłok i badań potwierdziła podejrzenia: chłopiec był bity tępym przedmiotem, przypuszczalnie miotłą – podaje „Le Parisien”.

Nieobecna w domu matka telefonicznie zachęcała rodzeństwo do karania 9-latka, ponieważ nie chciał odrabiać pracy domowej.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej