RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Potajemny ślub gwiazdy pop. Bieber już nie jest do wzięcia

24-letni Justin Bieber i Hailey Baldwin mieli wziąć ślub we wrześniu (fot. TT/Billboard)
24-letni Justin Bieber i Hailey Baldwin mieli wziąć ślub we wrześniu (fot. TT/Billboard)

Miliony fanek na całym świecie są załamane. Gwiazdor muzyki pop oficjalnie potwierdził to, o czym media spekulowały od jakiegoś czasu – przyznał, że wziął ślub z Hailey Baldwin.

Bieber obrzucał dom sąsiada... jajkami?

Policyjni detektywi przeszukali dom gwiazdora muzyki pop Justina Biebera, niedaleko Los Angeles, szukając dowodów jego ewentualnego udziału w akcie...

zobacz więcej

Media przypominają, że w październiku twierdząco odpowiedzieli jednej z fanek w restauracji na pytanie, czy wzięli ślub. Przypuszczalnie cywilna ceremonia odbyła się 13 września. Dopiero teraz jednak para oficjalnie potwierdziła te informacje.

Hailey zmieniła nazwę profilu na Instagramie na Hailey Bieber. Kanadyjski piosenkarz skomentował natomiast zdjęcie 21-letniej modelki słowami „Moja żona jest cudowna”.

Mimo to media plotkarskie twierdzą, że to nie koniec newsów od państwa Bieberów. Ci rzekomo mają wierzyć, że jedyna licząca się przysięga to ta złożona przed Bogiem, w związku z czym w przyszłym roku mają wziąć ślub kościelny.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej