RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zaginął 12-letni chłopiec. W poszukiwania włączyli się żołnierze WOT

W poszukiwania zaangażowanych jest prawie tysiąc osób (fot. fb/OSP KSRG Wesoła)

W poszukiwania 12-letniego Daniela Sękowskiego włączyły się Wojska Obrony Terytorialnej. Chłopiec zaginął we wtorek w miejscowości Izdebki na Podkarpaciu. Daniela szuka prawie tysiąc osób.

Policja szuka 12-latka. Leczony neurologicznie, ma problemy z komunikowaniem się

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie poszukują zaginionego 12-letniego Daniela Sękowskiego z Izdebek. – Do poszukiwań włączyły...

zobacz więcej

Oprócz żołnierzy na miejscu pracują też policjanci, strażacy, strażnicy graniczni czy ratownicy GOPR. W poszukiwania włączyli się też mieszkańcy.

– Chłopiec wyszedł z domu we wtorek około godz. 14.30, by odwiedzić babcię, która mieszka niedaleko jego miejsca zamieszkania. Chłopiec bawił się w pobliżu jej domu. Około godz. 16.00 już go tam nie było. Dziecko leczone jest neurologicznie i ma problemy z komunikowaniem się – informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

– Chłopiec szedł do babci z psem. Zwierzę wróciło do miejsca zamieszkania – powiedziała w rozmowie z portalem tvp.info Monika Dereń z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Zaginiony chłopiec ubrany był w ciemne getry z pomarańczowymi wstawkami, sweter w kolorze brązowo-żółtym z długimi rękawami. Ma 150 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma krótkie, ciemne włosy.

źródło:
Zobacz więcej