RAPORT

Pogarda

Wypadek na przejściu dla pieszych. Zginęły dwie kobiety

Wszystkie ofiary wypadku są prawdopodobnie z zagranicy (fot.yosuke watanabe/flickr)
Wszystkie ofiary wypadku są prawdopodobnie z zagranicy (fot.yosuke watanabe/flickr)

Najnowsze

Popularne

Dwie kobiety zginęły w sobotę po potrąceniu na przejściu dla pieszych w Sarnowie w powiecie będzińskim, trzecia trafiła do szpitala. Wszystkie ofiary wypadku są prawdopodobnie z zagranicy, na razie udało się ustalić tożsamość jednej z nich, to Ukrainka – podała policja.

Kolizja przy moście Łazienkowskim. Kierowca wbił się w barierki

Kierowca fiata zjechał na prawą stronę i wbił się w barierki schodów przy wjeździe na most Łazienkowski, na wysokości Jazdowa w Warszawie.

zobacz więcej

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie komisarz Paweł Łotocki powiedział, że do wypadku doszło wieczorem na drodze krajowej nr 86, na oznakowanym i oświetlonym przejściu na pieszych.

– Kobiety potrącił kierujący hyundaiem tucson 36-letni mieszkaniec powiatu zwierciańskiego – powiedział policjant.

Ofiary wypadku nie są obywatelkami Polski. Tożsamość jednej z nich udało się ustalić – to 46-letnia obywatelka Ukrainy. Jest to jedna z dwóch kobiet, które zginęły na miejscu. – Dwie pozostałe kobiety są prawdopodobnie narodowości któregoś z krajów azjatyckich –relacjonował Łotocki.

Kierowca hyundaia był trzeźwy, pobrano mu krew do badań, by ustalić, czy nie był pod wpływem narkotyków. Wieczorem trwały czynności z jego udziałem.

Po wypadku droga krajowa nr 86 była przez pewien czas zablokowana. Teraz ruch w tym miejscu odbywa się już normalnie.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej