Pijany kierowca wypadł z drogi i wjechał do domu weselnego

Straty szacuje się na 300 tysięcy złotych (fot. Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Kujawskim)

22-letni kierowca wsiadł za kierownicę mając promil alkoholu we krwi. Na łuku wypadł z drogi. Rozpędzone auto wjechało po schodach, przejechało przez hol i zatrzymało się w sali bankietowej. – Musiało pokonać kilkanaście metrów, zanim utknęło – wyjaśnia portalowi tvp.info mł.asp. Marta Błachowicz z KPP w Aleksandrowie Kujawskim.

Brutalnie pobił dziewczynę, która zostawiła go dwa dni wcześniej

Porzucony 34-latek z Bytomia napadł na swoją byłą dziewczynę. Brutalnie bił ją i kopał po głowie. Kuchennym nożem próbował pociąć twarz. Kobieta...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w nocy w Aleksandrowie Kujawskim. 22-letni kierowca jechał pijany. W pewnym momencie stracił panowanie nad autem, wypadł z drogi wjechał do lokalu, w którym odbywają się imprezy okolicznościowe.

Rozpędzone auto najpierw przejechało po schodach, staranowało drzwi, wjechało do budynku, przejechało przez hol i zatrzymało się dopiero w sali bankietowej.

Można mówić w tym przypadku o wielkim szczęściu, ponieważ akurat tej nocy dom weselny był pusty. Nie odbywała się żadna impreza. Nie było nawet obsługi.

Kierowca ze złamaną nogą trafił do szpitala. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i utrata prawa jazdy.

banner
(fot. Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Kujawskim)

źródło:
Zobacz więcej