50 punktów karnych za kilka minut. Prawo jazdy ma z głowy na rok

Auto kilkukrotnie przekroczyło dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym (fot. zachodniopomorska.policja.gov.pl)

34-letni kierowca na odcinku 13 km kilkukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. W efekcie stracił prawo jazdy, dostał 50 punktów karnych i grzywnę. Zatrzymany poruszał się drogą krajową K22 w woj. zachodniopomorskim.

Opiekunka z MOPS-u miała bić 80-latkę. Nie przyznaje się do winy

Była pracownica Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gnieźnie, która miała bić i upokarzać 80-letnią niewidomą podopieczną, nie przyznaje się do...

zobacz więcej

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wałeckiej komendy jadący nieoznakowanym radiowozem policyjnym, który wyposażony był wideorejestrator, zauważyli jadącego z ogromną prędkością passata na niemieckich tablicach rejestracyjnych.

Funkcjonariusze po krótkim śledzeniu auta zatrzymali kierowcę, ponieważ kilka razy przekroczył dozwoloną prędkość 50 km/h i wielokrotnie nie zastosował się do znaków drogowych poziomych, przekraczając linię ciągłą.

Mężczyzna otrzymał 50 punktów karnych, 5 tys. zł grzywny i stracił prawo jazdy na rok.

banner


Złóż życzenia Polsce!

Zapraszamy Państwa do składania urodzinowych życzeń odrodzonej Polsce, która 11 listopada kończy 100 lat. Chętnie opublikujemy najciekawsze z nich. Forma przesyłanych życzeń dowolna - wideo, fotografia, wreszcie tradycyjnie pisane, byle szczere.

Ucieknijmy chociaż raz na 100 lat od polityki i sporów. Czekamy na życzenia od Państwa dla Polski!

Mail: twoje@tvp.info SMS/MMS: 601 600 100

źródło:
Zobacz więcej