Życzcie Polsce jak najlepiej! Zachęcamy do przesyłania życzeń

Zachęcamy do przesyłania życzeń Polsce na platformę Twoje Info (fot. Twoje info)

Dziś wielkie święto – 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Zachęcamy do przesyłania życzeń dla Polski na setne urodziny odrodzonego kraju. Poniżej publikujemy już te, które otrzymaliśmy od was w ciągu ostatnich dni. Czekamy na kolejne!

„Kochana Najjaśniejsza Rzeczypospolita Polsko! 


Wiele lat żyje już za granicą. Odwiedzałam Cię nie za często, czego się teraz wstydzę, jak również i tego, że w ogóle wyjechałam. Po wielu latach dopiero zrozumiałam, jak bardzo Cię kocham. Życzę Ci Polsko wiele tysięcy lat w pokoju, dobrej gospodarki, która wyniesie Cie na wysokie piedestały świata, wiele miłości i zaangażowania od nas Polaków i wiele życzliwości od innych Narodów Świata. Dobrego i spokojnego życia. Zapewniam Cie, ze już niedługo przyjadę do Ciebie i zostanę u Ciebie do końca moich dni. Wtedy będę Cie tak samo chwalić pod Niebiosa i innym opowiadać o Tobie jak tylko dobrze umie. Czekaj na mnie.
Dla wszystkich Polaków również serdeczne życzenia z Okazji 100-lecia Niepodległości naszej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. Nie poznałam w moim życiu takich patriotów jakimi są Polacy! 

Bożena”


„Z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości życzę byśmy nigdy więcej nie przechodzili przez przez wojny i cierpienie, przez śmierć i łzy. By nasza kochana Ojczyzna Polska nigdy nie miała już założonych kajdan niewoli. Jako obywatelka Polski Życzę z okazji tego Święta życzę wszystkim Rodakom: 

 >Miłości do Polski swojej Ojczyzny 
>Pokoju i bezpieczeństwa na świecie 
 > Pojednania dla wszystkich Polaków
>Spokoju i miłości w rodzinach i wspólnotach 
>Szacunku dla siebie i ludzi żyjących obok nas. 

 Życzę wszystkiego dobrego moim Rodakom nie tylko w Polsce, ale również poza naszymi granicami, Kochajmy i brońmy. Pozdrawiam i życzę wspólnego i radosnego świętowania wszystkim, połączmy się w tym dniu na Chwałę Rzeczpospolitej. 
,,Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy...”   

Gabriela” 


„Polsko kochana, która tyle wycierpiałaś, 
Przez 123 lata się ukrywałaś, 
Ale później przyszło odrodzenie i 
Po 100 latach wolność przysięgamy, 
 Że już Cię nigdy nikomu nie oddamy 
Teraz Ci życzę byś była ostoją pokoju 
I następne 100-lat kwitła w spokoju. 

Jan”

 

źródło:
Zobacz więcej