Jechał drogą ekspresową pod prąd. Policja szuka kierowcy

Kierowca spowodował kolizję prawidłowo jadących samochodów (fot. Twoje INFO)

Policjanci z KPP w Kamieniu Pomorskim poszukują kierowcy bordowego fiata pandy, który jechał pod prąd drogą ekspresową niedaleko m. Wolin (woj. zachodniopomorskie). W wyniku niebezpiecznego zachowania kierowcy doszło do kolizji jadących prawidłowo samochodów.

Policja szuka kierowcy, który śmiertelnie potrącił pieszego

Policja wciąż szuka sprawcy wypadku drogowego z 30 października w Piątku Małym w powiecie kaliskim na DK25. Potrącony przez samochód rowerzysta...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło 6 listopada około godziny 7 na drodze ekspresowej w kierunku Świnoujścia przy węźle Parłówko.

Prawidłowo jadący kierowca citreona zahamował gwałtownie, w wyniku czego doszło do kolizji. – Ok. godz. 7.20 doszło do kolizji drogowej. Z ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Peugeot nie zachował niezbędnego odstępu i uderzył w poprzedzający go samochód marki Citroen. Według relacji świadków jadący fiatem pod prąd uciekł z miejsca zdarzenia – poinformowała sierż. Aleksandra Berenda z KPP w Kamieniu Pomorskim.

Policja podkreśla, że prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Osoby, które widziały to zdarzenie lub mogą udzielić jakichkolwiek informacji, proszone są o kontakt z dyżurnym komendy.

banner

źródło:
Zobacz więcej