RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Brutalne zabójstwo w Opolu Lubelskim. Znaleziono zwłoki kobiety z poderżniętym gardłem

Technicy zabezpieczają ślady na miejscu zbrodni (fot. Shutterstock)
Technicy zabezpieczają ślady na miejscu zbrodni (fot. Shutterstock)

Makabryczne odkrycie w Opolu Lubelskim. W piątek nad ranem w jednym z mieszkań w centrum miasta znalezione zostały zwłoki 27-letniej kobiety z poderżniętym gardłem. Jak podaje policja, obrażenia pozwalają wnioskować, że w śmierć kobiety mogły być zaangażowane osoby trzecie.

Morderstwo na warszawskim Bemowie. Nie żyją dwie osoby

Ciała kobiety i mężczyzny z ranami kłutymi znaleziono w piątek na warszawskim Bemowie w mieszkaniu przy ul. Pełczyńskiego. Z informacji Prokuratury...

zobacz więcej

– O śmierci kobiety dostaliśmy informacje w godzinach porannych. W mieszkaniu w Opolu Lubelskim znaleziono 27-letnią kobietę, mieszkankę tego miasta. Jej obrażenia pozwoliły nam wywnioskować, że w śmierć mogą być zamieszane osoby trzecie. Kobieta leżała zakrwawiona, we własnym łóżku – informuje asp. sztabowy Marcin Gentelman z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim.

Jak udało ustalić się portalowi opolelubelskie.naszemiasto.pl, zamordowana kobieta miała poderżnięte gardło. Nadzór nad sprawą przejęła Prokuratura Rejonowa w Opolu Lubelskim.

„Trwają czynności wyjaśniające śmierć kobiety. Technicy zabezpieczają ślady na miejscu zbrodni – również materiał biologiczny, trwają przesłuchania sąsiadów i sprawdzanie otoczenia budynku” – podaje portal. – W tym przypadku możemy mówić o morderstwie ze szczególnym okrucieństwem. Wiemy już, że przyczyną śmierci było poderżnięte gardło. Kobieta miała też inne rany cięte. Więcej wyjaśni sekcja zwłok, która odbędzie się prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia – powiedział prokurator Piotr Sitarski.

W sprawie został już zatrzymany główny podejrzany o morderstwo. Jest to 29-letni małżonek zabitej kobiety. Grożą mu zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

banner

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej