RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Samolot linii Wizz Air po awaryjnym lądowaniu wróci w czwartek do Warszawy

Sprawdzanie samolotu pod kątem zagrożenia wybuchem zakończyło się około godz. 19. (fot. Shutterstock/Miglena Pencheva, zdjęcie ilustracyjne)
Sprawdzanie samolotu pod kątem zagrożenia wybuchem zakończyło się około godz. 19. (fot. Shutterstock/Miglena Pencheva, zdjęcie ilustracyjne)

Samolot linii lotniczych Wizz Air, po awaryjnym lądowaniu z powodu alarmu bombowego w Bukareszcie, ma lądować w Warszawie około godz. 21.55 – powiedział Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Awaryjne lądowanie samolotu. Nie trafił na pas startowy

Wszyscy pasażerowie i załoga przeżyli awaryjne lądowanie samolotu na lagunie na Pacyfiku. Boeing 737 z ok. 50 osobami na pokładzie próbował...

zobacz więcej

Samolot linii lotniczych Wizz Air, lecący z gruzińskiego Kutaisi do Warszawy, miał w czwartek awaryjne lądowanie w Bukareszcie z powodu alarmu bombowego – podał Reuters, powołując się na oficjalne informacje z lotniska w stolicy Rumunii.

Rzecznik prasowy lotniska w Bukareszcie Valentin Iordache poinformował, że samolot, na którego pokładzie było 173 pasażerów, wylądował tam około godz. 15.20 czasu polskiego. Podkreślił, że wszyscy pasażerowie zostali ewakuowani.

– Zagrożenie bombowe zostało zgłoszone z lotniska w Kutaisi przez kobietę, która podała bardzo dokładne informacje – powiedział Iordache.

banner

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej