„Każda kolejna taśma przebija tą, która już została upubliczniona”

Kolejne nagrania, które trafiają do opinii publicznej, już nie dziwią. Każdy dzień może przynieść nowe rewelacje, a każda kolejna taśma przebija tą, która już została upubliczniona – mówią politycy Zjednoczonej Prawicy, z którymi rozmawiał reporter TVP Info Miłosz Kłeczek. W ich ocenie afera taśmowa daje obraz państwa za rządów PO-PSL.

„Kosiniak-Kamysz przeprowadził dwie najgorsze historie w wolnej Polsce”. Nowa taśma Grasia

Minister gospodarki z Polskiego Stronnictwa Ludowego jest „zbyt prorosyjski”, polskie kopalnie po wyborach należy wygasić, a Władysław...

zobacz więcej

Dziennikarze portalu tvp.info ujawniają w ostatnich dniach kolejne fragmenty rozmów zarejestrowanych w restauracji Sowa & Przyjaciele.

Bohaterami upublicznionych w środę nagrań są Bartosz Arłukowicz, Elżbieta Bieńkowska, Olgierd Geblewicz, Stanisław Gawłowski i Krzysztof Kwapisz.

Na nagraniach słychać, jak ówczesna wicepremier i minister infrastruktury i rozwoju Elżbieta Bieńkowska rozmawia z marszałkiem województwa zachodniopomorskiego Olgierdem Geblewiczem o Jacku Rostowskim, ministrze finansów w rządzie PO-PSL. Z ust rozmówców padają niepochlebne opinie dotyczące Rostowskiego.

Z kolei Bartosz Arłukowicz, minister zdrowia w rządzie Donalda Tuska, dyskutuje z ówczesnym sekretarzem stanu w ministerstwie środowiska Stanisławem Gawłowskim i z Geblewiczem o pieniądzach, które resort zdrowia miałby przekazać szpitalom.

źródło:
Zobacz więcej