„Fakt” podejrzewa posłankę PO o odpowiedzialność za trollerski profil

Początkowo profil nosił nazwę „Ślub z Best Moments” (fot. FB/Ugryź PiSowca)

Posłanka PO Kinga Gajewska miała stać za profilem „Ugryź PiSowca” na Facebooku – podaje Fakt.pl. Na stronie wielokrotnie pojawiały się niewybredne ataki na partię rządzącą. Gajewska zaprzecza, by miała związki z profilem.

„Gimbaza” z PO grozi „PiS-owcom” poderżnięciem gardeł. „Bójcie się Boga i Schetyny!”

– Bójcie się, bo my was rozliczymy! – Straszy na opublikowanym w internecie filmie posłanka Kinga Gajewska z Platformy Obywatelskiej, przesuwając...

zobacz więcej

Jak sugerują dziennikarze Faktu.pl, Gajewska jest odpowiedzialna za profil na Facebooku o nazwie „Ugryź PiSowca”. Na tym profilu w sposób niekulturalny, a nawet wulgarny atakowani są polityczni przeciwnicy PO, m.in. niedawno porównano tam posła Adama Andruszkiewicza (Wolni i Solidarni) do dmuchanej lalki z sex-shopu.

Fakt.pl kojarzy profil „Ugryź PiSowca” z profilami: „Biuro poselskie Kingi Gajewskiej”, „Kinga Gajewska”, „Platforma Obywatelska Błonie” i „Biuro poselskie Arkadiusza Myrchy”.

„Ugryź PiSowca” istnieje od 17 marca 2011 roku. Początkowo nosił nazwę „Ślub z Best Moments”. Jak podaje portal, jednoosobowa firma Gajewskiej powstała w kwietniu 2011 r., nazywała się właśnie Best Moments i zajmowała się organizowaniem wesel.

Portal informuje, że Gajewska zaprzecza, by miała związki z profilem.

W korespondencji z portalem tvp.info posłanka PO potwierdziła te słowa.

źródło:
Zobacz więcej