RAPORT

Kampania 2020

Przyznano tytuły Ambasadorów Zdrowia

Do współpracy przy wyborze laureatów zostały zaproszone instytucje naukowe, uczelnie i przedsiębiorcy (fot. mat. prom Instytut Biznesu)

Po Ambasadorach Gospodarki i Ambasadorach Innowacji, Instytut Biznesu postanowił przyznać nagrody Ambasadorów Zdrowia. 16 października 2018 roku, podczas uroczystości nagrodzono czterech lekarzy, dwie instytucje z branży medycznej oraz jednego Ambasadora Innowacji.

Polska gospodarka ponownie na piątkę. Rekordowe PKB w Unii

Produkt Krajowy Brutto wzrósł w drugim kwartale 2018 r. o 5,1% w porównaniu z analogicznym okresem z zeszłego roku. To nieznacznie niższy wynik niż...

zobacz więcej

Tytuł Ambasadora Zdrowia 2018 trafił do najciekawszych osobowości i organizacji z obszaru medycyny. Doceniono tych, którzy wspierają pacjentów w zmaganiu się z chorobami i pomagają im w walce z wszelkimi dolegliwościami oraz przyczyniają się do dbania o komfort życia.

Do współpracy przy wyborze laureatów zostały zaproszone instytucje naukowe, uczelnie i przedsiębiorcy.

Nagrodzeni tytułem Ambasador Zdrowia zostali: prof. dr hab. med. Jerzy Sadowski, prezes zarządu Unicardia & Unimedica, prof. dr hab. n. med. Cezary Szczylik, ordynator Oddziału Onkologii w Szpitalu Europejskie Centrum Zdrowia Otwock, dr hab. n. o zdr. Aldona Kubica, prof. Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, kierownik Katedry Promocji Zdrowia, a także prof. dr hab. med. Andrzej Kokoszka, kierownik II Kliniki Psychiatrycznej WUM.

Ambasadorami Zdrowia 2018 zostały nagrodzone także dwie instytucje: Diaverum Polska – dostawca usług nefrologicznych, oraz Świat Oka Centrum Okulistyczne. Została również wręczona specjalna nagroda Ambasadora Innowacji 2018 dla dr. nauk ekonomicznych Mateusza Grzesiaka, którego celem jest dostarczenie światu narzędzi z zakresu mixedmentalarts – systemu, który łączy psychologiczne techniki pochodzące z różnych dziedzin w celu stworzenia nowatorskich modeli zmiany w życiu osobistym i biznesie.

„Wchodzimy w bardziej kierunkowy rozwój gospodarki”. Polskie produkty na stacjach Orlen

– Grupa PKN Orlen dysponuje 1700 stacjami, co możemy wykorzystać do rozwoju polskiej gospodarki. Ważne jest, aby na stacjach wprowadzać produkty...

zobacz więcej

Instytut Biznesu to organizacja stworzona przez przedsiębiorców i dla przedsiębiorców. Na jego czele stoi Rada Dyrektorów. Jest ona wspierana przez Radę Naukową.

Instytut Biznesu jest niezależny od instytucji politycznych, a poglądy jego uczestników odzwierciedlają ich indywidualne zdanie.

Instytut Biznesu dysponuje profesjonalnymi ekspertami, mogącymi zapewnić wsparcie, z zakresu zarządzania, marketingu, kapitału ludzkiego, zwiększania wydajności i rentowności istniejących przedsięwzięć, prawa oraz kojarzeniem partnerów gospodarczych. Organizacja wypowiada się w wybranych aspektach życia społeczno-gospodarczego oraz przygotowuje opinie, stanowiska, a także raporty pomocne wybranym branżom lub środowiskom biznesowym w procesie decyzyjnym i w rozwijaniu działalności.

Do Nagród Ambasadorów Zdrowia mogą pretendować najciekawsze osobowości świata medycyny i farmacji, lekarze, naukowcy, którzy walczą z chorobami, hamują lub powstrzymują ich rozwój, przyczyniają się do tego, że pacjenci mogą cieszyć się zdrowiem dłużej.

źródło:
Zobacz więcej