RAPORT

Pogarda

Przyznano tytuły Ambasadorów Zdrowia

Do współpracy przy wyborze laureatów zostały zaproszone instytucje naukowe, uczelnie i przedsiębiorcy (fot. mat. prom Instytut Biznesu)
Do współpracy przy wyborze laureatów zostały zaproszone instytucje naukowe, uczelnie i przedsiębiorcy (fot. mat. prom Instytut Biznesu)

Najnowsze

Popularne

Po Ambasadorach Gospodarki i Ambasadorach Innowacji, Instytut Biznesu postanowił przyznać nagrody Ambasadorów Zdrowia. 16 października 2018 roku, podczas uroczystości nagrodzono czterech lekarzy, dwie instytucje z branży medycznej oraz jednego Ambasadora Innowacji.

Polska gospodarka ponownie na piątkę. Rekordowe PKB w Unii

Produkt Krajowy Brutto wzrósł w drugim kwartale 2018 r. o 5,1% w porównaniu z analogicznym okresem z zeszłego roku. To nieznacznie niższy wynik niż...

zobacz więcej

Tytuł Ambasadora Zdrowia 2018 trafił do najciekawszych osobowości i organizacji z obszaru medycyny. Doceniono tych, którzy wspierają pacjentów w zmaganiu się z chorobami i pomagają im w walce z wszelkimi dolegliwościami oraz przyczyniają się do dbania o komfort życia.

Do współpracy przy wyborze laureatów zostały zaproszone instytucje naukowe, uczelnie i przedsiębiorcy.

Nagrodzeni tytułem Ambasador Zdrowia zostali: prof. dr hab. med. Jerzy Sadowski, prezes zarządu Unicardia & Unimedica, prof. dr hab. n. med. Cezary Szczylik, ordynator Oddziału Onkologii w Szpitalu Europejskie Centrum Zdrowia Otwock, dr hab. n. o zdr. Aldona Kubica, prof. Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, kierownik Katedry Promocji Zdrowia, a także prof. dr hab. med. Andrzej Kokoszka, kierownik II Kliniki Psychiatrycznej WUM.

Ambasadorami Zdrowia 2018 zostały nagrodzone także dwie instytucje: Diaverum Polska – dostawca usług nefrologicznych, oraz Świat Oka Centrum Okulistyczne. Została również wręczona specjalna nagroda Ambasadora Innowacji 2018 dla dr. nauk ekonomicznych Mateusza Grzesiaka, którego celem jest dostarczenie światu narzędzi z zakresu mixedmentalarts – systemu, który łączy psychologiczne techniki pochodzące z różnych dziedzin w celu stworzenia nowatorskich modeli zmiany w życiu osobistym i biznesie.

„Wchodzimy w bardziej kierunkowy rozwój gospodarki”. Polskie produkty na stacjach Orlen

– Grupa PKN Orlen dysponuje 1700 stacjami, co możemy wykorzystać do rozwoju polskiej gospodarki. Ważne jest, aby na stacjach wprowadzać produkty...

zobacz więcej

Instytut Biznesu to organizacja stworzona przez przedsiębiorców i dla przedsiębiorców. Na jego czele stoi Rada Dyrektorów. Jest ona wspierana przez Radę Naukową.

Instytut Biznesu jest niezależny od instytucji politycznych, a poglądy jego uczestników odzwierciedlają ich indywidualne zdanie.

Instytut Biznesu dysponuje profesjonalnymi ekspertami, mogącymi zapewnić wsparcie, z zakresu zarządzania, marketingu, kapitału ludzkiego, zwiększania wydajności i rentowności istniejących przedsięwzięć, prawa oraz kojarzeniem partnerów gospodarczych. Organizacja wypowiada się w wybranych aspektach życia społeczno-gospodarczego oraz przygotowuje opinie, stanowiska, a także raporty pomocne wybranym branżom lub środowiskom biznesowym w procesie decyzyjnym i w rozwijaniu działalności.

Do Nagród Ambasadorów Zdrowia mogą pretendować najciekawsze osobowości świata medycyny i farmacji, lekarze, naukowcy, którzy walczą z chorobami, hamują lub powstrzymują ich rozwój, przyczyniają się do tego, że pacjenci mogą cieszyć się zdrowiem dłużej.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej