Działacz PO grozi szefowi portalu tvp.info: Będziesz siedział

Działacz kieleckiej Platformy grozi dziennikarzowi na Twitterze (fot. arch.PAP/Radek Pietruszka/tt/@roman_paliwoda)

„Kiedyś już obiecałem Samuelowi, że będzie siedział. Dotrzymuję obietnic” – napisał na Twitterze Krzysztof Sławiński z zarządu Platformy Obywatelskiej w Kielcach. „Czego łżesz gnijący padalcu” zwraca się do innego użytkownika.

Schreiber: Słowa Schetyny o sędziach jak groźby

– Wykonamy ten wyrok. Jestem jednak oburzony słowami Grzegorza Schetyny, który stwierdził, że będą zapamiętane nazwiska sędziów, którzy oddalili...

zobacz więcej

Działacz PO z Kielc Krzysztof Sławiński od grudnia 2017 r. zasiada w tamtejszym lokalnym zarządzie tej partii. Jak informowały wtedy media, Sławiński został oddelegowany do stanowiska ds. kontaktów z opozycją pozaparlamentarną.

Niedawno Sławiński zamieścił na Twitterze groźby pod adresem szefa portalu tvp.info Samuela Pereiry. W komentarzu do wpisu Pereiry stwierdził: „Kiedyś już obiecałem Samuelowi, że będzie siedział. Dotrzymuję obietnic”.

W kolejnym komentarzu pod tym samym postem Sławiński zwrócił się do innego użytkownika słowami: „gnijący padalcu”. „Czego łżesz?”

„Wiele widziałam pańskich wypowiedzi i ta wcale nie odbiega od reszty. Wstyd. Wydawałoby się inteligentny facet, a kulturka spod budki z piwem dla osiedlowych patoli” – zwracała uwagę działaczowi PO jedna z użytkowniczek Twittera.

źródło:
Zobacz więcej